Šių metų rekordai „Bolt” programėlėje: ištikimiausi keleiviai, 39 km paspirtuku ir kebabų sėkmė

0
98

Susisiekimo paslaugų platforma „Bolt” vartotojams pristato Lietuvos rinkos rekordininkus: programėlės duomenys atskleidžia vartojimo tendencijas ir įsimintiniausias akimirkas pavežėjimo, el. paspirtukų, dalijimosi automobilių ir maisto pristatymo segmentuose. Susipažinti su individualia savo paskyros 2023 m. apžvalga nuo šios savaitės galės kiekvienas programėlės vartotojas.

Lietuvos vartotojų aktyvumas buvo lyginamas su kitų 44 šalių, kuriose veikia „Bolt”. Paaiškėjo vartotojų rekordai mūsų šalyje: ištikimiausias pavežėjų keleivis keliavo 1861 kartą, o didžiausias bendras kelionių atstumas – 3007 kilometrai. Palyginimui, absoliutūs pavežėjimo paslaugos rekordininkai yra kaimynai latviai: aktyviausias keliavo 3106 kartus, o didžiausia vieno vartotojo kelionių suma siekia net 22 tūkst. kilometrų.

Dar įspūdingesni rekordai, atspindintys lietuvių meilę el. paspirtukams. Daugiausiai kartų – 1814 – ant paspirtuko šiemet stojęs Lietuvos gyventojas nusileido tik rekordininkams Norvegijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Ilgiausia kelionė el. paspirtuku Lietuvoje siekė 39,3 km ir buvo ketvirta tarp kitų šalių: 47,6 km Norvegijoje, 43,6 km Estijoje ir 43,3 km Danijoje.

Ištikimiausias maisto pristatymo vartotojas iš „Bolt Food” per 2023 m. užsisakė 548 kartus – daugiau kaip kartą per dieną, brangiausias metų užsakymas Lietuvoje siekė 553 eurus, o populiariausiu patiekalu tapo kebabas lavaše. Dažniausia prekė greitojo pristatymo iš „Bolt Market” parduotuvių krepšeliuose – bananai.

Vasario pabaigoje šalyje startavusi automobilių dalijimosi paslauga taip pat spėjo užsiauginti savo vartotojų-rekordininkų: dažniausiai keliavęs su „Bolt Drive” atliko 531 keliones, o daugiausiai nuvažiavusio vartotojo paskyroje – beveik 2 tūkst. km.