Suskaičiavo, kiek sostinėje eurų išleido vokiečiai

0
166
Vilniaus Katedra

Statistikos departamento duomenimis per praėjusių metų tris ketvirčius Vilniuje apsilankė daugiau nei 86 tūkst. turistų iš Vokietijos. Žinant, kad vienas vokietis per apsilankymą Lietuvoje vidutiniškai išleidžia apie 410 eurų, galima apskaičiuoti, kad vokiečiai per šį laikotarpį išleido daugiau nei 35 mln. eurų.
Siekdama dar labiau paskatinti pagreitį įgaunantį vokiečių turistų susidomėjimą Vilniumi, „Go Vilnius“ pradėjo bendradarbiauti su vienu didžiausių Vokietijos kelionių operatoriumi „FTI Group“. Ši įmonė – viena didžiausių kelionių organizatorių Vokietijoje, šiuo metu užimanti ketvirtą poziciją šalyje ir nusileidžianti tik „TUI“, „Thomas Cook“ ir „Der Touristik“.
Šią žiemą turizmo agentūroms, parduodančioms „FTI“ kelionių pasiūlymus, „Go Vilnius“ organizavo mėnesio trukmės mokymai apie Vilnių „City Academy“. Mokymų tikslas – paskatinti kelionių agentus daugiau sužinoti apie Lietuvos sostinę. Mokymus sėkmingai įveikė 515 Vokietijos turizmo specialistai, o vienas asmuo buvo apdovanotas ir savaitgalio kelione į Vilnių.

Vilniaus m. savivaldybės informacija