Sutuoktiniai iš Alytaus kaltinami neteisėtu praturtėjimu: vyras dirbo policijoje

0
195

Kauno apygardos prokuratūra kartu su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apygardos valdyba baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame sutuoktiniai iš Alytaus įtariami neteisėtu praturtėjimu. Tyrimo duomenys rodo, kad buvęs policijos pareigūnas ir jo sutuoktinė daugiau kaip 90 tūkst. Eur vertės turimo turto negalėjo įgyti teisėtomis pajamomis.

Išaiškinta, kad alytiškis kartu su tuo metu niekur nedirbusia sutuoktine 2010–2013 metais įsigijo devynis automobilius, buvusios valgyklos pastatą, butą, garažą ir kelis žemės sklypus pačiame Alytuje ir jo rajone. Tyrimo metu paskaičiuota, kad tuo metu alytiškis kartu su savo sutuoktine neturėjo ir neturi pakankamai pajamų daugiau nei 90 tūkst. Eur vertės turtui įsigyti, nes tuo laikotarpiu šeimos pajamos buvo tik vyro gaunamas darbo užmokestis.

Kauno apygardos prokurorui surašius kaltinamąjį aktą, baudžiamoji byla perduota Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmams. Baudžiamasis kodeksas nustato, kad asmuo, turėjęs nuosavybės teise didesnį negu 500 MGL vertės turtą, kuris negalėjo būti įgytas teisėtomis pajamomis, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.

 

Prokuratūros informacija