Ugniagesiai gelbėtojai skubėjo iš gaisro į gaisrą

0
61

Kūčių vakare, 20.30 val., ugniagesiai skubėjo į Vilniaus rajoną, Kalvelių seniūniją, Šumsko miestelį. Medinio gyvenamojo namo kambaryje tarp degančios lovos ir sienos jie rado smarkiai apdegusį vyro kūną. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienį, 16.40 val., buvo pranešta apie gaisrą Ukmergės rajone, Taujėnų miestelyje. Gyvenamojo namo priestate degė dvi lovos. Atvykus ugniagesiams, gaisras jau buvo užgesintas, o gyventojai iš degančių patalpų išnešę apdegusią moterį. Ją greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

19.54 val., Vilniuje, Žirmūnų gatvėje, daugiabučio namo antrajame aukšte, atvira liepsna degė balkonas. Iki atvykstant ugniagesiams iš šio buto išėjęs vyras dėl nudegimų buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Atvykę ugniagesiai iš buto išvedė moterį, ją apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai. Gaisro metu sudegė balkono rėmas, balkone stovėjęs fotelis, įrankiai, išdegė kambario langas, sudegė balkono durys, aprūko kambarys ir balkonas trečiajame aukšte.

Antradienį, 7.30 val., pranešta, kad Švenčionių rajone, Švenčionėlių seniūnijoje, Dotenėnų kaime, upelyje nuskendo žmogus. Atvykę ugniagesiai ištraukė skenduolį.

Ilgąjį šventinį savaitgalį šalies ugniagesiai gelbėtojai iš viso vyko gesinti 82 gaisrų ir atliko 243 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 3 žmonės žuvo, 2 buvo traumuoti. 

PAGD informacija