Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 60 gaisrų ir atliko 105 gelbėjimo darbus

0
131

Penktadienį, 13.09 val., didelis gaisras kilo Vilniuje, Vaduvos gatvėje. Prekybos paskirties pastate degė motociklų salonas: pirmajame aukšte motociklų parduotuvė ir servisas, antrajame – aprangos ir aksesuarų parduotuvė. Iki atvykstant ugniagesiams gaisre nukentėjo žmogus, vykdęs remonto darbus. Jis apdegė rankas, todėl buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu išdegė parduotuvės ir serviso vidus abiejuose aukštuose, sudegė apie 15 motociklų ir kitos prekės, buvo apgadintos tame pačiame pastate įsikūrusio automobilių salono patalpos. Apsaugota likusi pastato dalis, kurioje įsikūręs automobilių centras.

Tą pačią dieną, 16.30 val., buvo gautas pranešimas, kad Švenčionių rajone, Švenčionėlių seniūnijoje, Senos Pašaminės kaime, įvyko sprogimas gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, namas degė, o šalia jo gulėjo apdegęs vyras. Žmogus iš namo buvo išėjęs pats. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę. Gaisro metu nuo sprogimo sugriuvo stogas, išdegė namo vidus. Ugniagesiai iš jo išnešė 2 dujų balionus, nešant juos iš vieno sklido dujų kvapas. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį, apie 22 val., Vilniuje, parko gatvėje, atvira liepsna degė apleistas pastatas. Iki atvykstant ugniagesiams iš degančio pastato praeiviai išnešė, įtariama, dūmais apsinuodijusį vyrą. Jis buvo nuvežtas į ligoninę. Gaisro metu išdegė pastato vidus, pradegė ir buvo išardytos stogo konstrukcijos. Įtarimas padegimas.

Penktadienį, 22.54 val., buvo pranešta, kad Vilniuje, Sužionių seniūnijoje, Stagalių kaime, miške, atskirais židiniais degė durpinga pieva. Gaisro metu išdegė apie 30 arų durpingos pievos.  

Šeštadienį, 13.45 val., Vilniuje, Gedimino prospekte, iš 5 aukštų administracinio pastato antrojo aukšto veržėsi dūmai, veikė dūmų detektoriai. Antrajame aukšte esančiame kabinete apdegė stalai, sudegė riedis, ofiso įranga, įtrūko du langai ir stiklinė pertvara, aprūko antrojo aukšto patalpos.

12.25 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Juodšilių seniūnijoje, Valčiūnų kaime, tvenkinyje nuskendo žmogus. Ant kranto gulėjo jo dokumentai ir drabužiai. Ugniagesiai vyro kūną rado už 3 m nuo kranto 3 m gylyje. Greitosios pagalbos medikai konstatavo jo mirtį.

Iš viso Lietuvoje savaitgalį 3 žmonės buvo traumuoti gaisruose, 3 nuskendo.