Šventinį savaitgalį pareigūnai fiksavo pažeidimus

0
190

Gegužės 1-3 d., didesnės nei įprasta Vilniaus apskr. policijos pajėgos užtikrino viešąją tvarką ir karantino sąlygų laikymosi kontrolę. Policijos pareigūnams talkino Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Karo policijos pajėgos, policijos rėmėjai ir šauliai, kt.

Didžiausias dėmesys buvo sutelktas į viešąsias erdves – parkus, prie vandens telkinių, kitas žmonių masinių susibūrimų ir pamėgtas lankytinas vietas, kapines. Buvo tikrinama, kaip laikomasi nustatytų karantino reikalavimų – ar dėvimos nosį ir burną dengiančios apsaugos priemonės (kaukės, respiratoriai, kt. priemonės), laikomasi nustatyto saugaus atstumo. Pareigūnai surašė 30 administracinio nusižengimo protokolų, įspėjo 857 asmenis dėl karantino sąlygų nesilaikymo. Prie kapinių pareigūnams teko įspėti 165 asmenis dėl neteisingai dėvimų kaukių ar jų nedėvėjimo, sudrausminti 14 vairuotojų (įspėti dėl laikinųjų ženklų galiojimo).

Taip pat buvo tikrinama, kaip prekybos, pramogų, paslaugų ir maitinimo įstaigos laikosi karantino metu joms taikytų apribojimų (surašytas 1 administracinio nusižengimo protokolas).

Šį ilgąjį savaitgalį didelis dėmesys buvo skirtas ir eismo saugumui – sostinės Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė greičio bei transporto priemonių vairuotojų blaivumo (nustatyta 16 neblaivių transporto priemones vairavusių vairuotojų) kontrolės priemones, tikrino, ar vykstantieji nepažeidžia karantino sąlygų (saviizoliacijos). Kelių policijos pareigūnai nustatė 173 greičio viršijimo atvejus, surašė 30 administracinio nusižengimo protokolų.

 

Vilniaus apskr. VPK informacija