Švitrigailos gatvė bus atnaujinama pagal naują specialią technologiją

0
199

Sostinėje pradedama tvarkyti viena iš svarbiausių Naujamiesčio rajono gatvių. Per porą mėnesių atkarpoje nuo Kauno iki Panerių gatvės  bus paklota nauja asfalto danga, pakeisti kelio bortai, pakloti nauji šaligatviai, įrengta papildoma A juosta, kuri susijungs su esama viešojo transporto trasa. Netrukus bus atnaujintas ir gatvės ženklinimas. Remontui sostinės savivaldybė skyrė apie 200 tūkst. Eur.

„Atnaujinus gatvę, autotransporto keliamas  triukšmas sumažės net apie 30 proc.  Atsižvelgus į atliktus gatvės dangos tyrimus, Švitrigailos gatvėje bus paklota naujoviška asfalto danga, kurios sudėtyje yra specialaus užpildo.“ – teigia Miesto ūkio ir transporto departamento Susisiekimo komunikacijų skyriaus vadovas Gintautas Niaura.

Toks specialus užpildas – naujovė sostinės gatvėse, kurią rekomenduoja Vilniaus Gedimino technikos universiteto ekspertai.

Kad eismo dalyviai pajustų kuo mažiau nepatogumų, Švitrigailos gatvės remonto darbai bus vykdomi atkarpomis. Sutvarkius Švitrigailos gatvės dalį, didžiausią naudą ir patogumą iškart pajus apie 22 tūkstančiai vilniečių, kasdien važiuojančių į miesto centrą ir atgal.