Tarėsi dėl šalto vandens trūkumo Vilniaus rajono savivaldybės gyvenvietėse

0
88

Vakar Vilniaus rajono savivaldybėje įvyko darbo pasitarimas, kuriame dalyvavo meras Robertas Duchnevič, administracijos direktorius Vladislavas Kondratovič, vicemeras Algis Vaitkevičius, mero patarėjai, Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Miroslav Romanovski su specialistais bei UAB „Nemėžio komunalininko“ ir UAB „Nemenčinės komunalininko“ vadovai.

Pasak mero R. Duchnevičiaus, turime problemą, kurią reikia operatyviai spręsti, kadangi tokio sausringo oro metu rajono gyventojai negali būti be vandens ar patirti jo trūkumą.

„Įsivyravus sausiems orams yra didelis geriamojo šalto vandens suvartojimas. Deja, dabar matome ankstesnių rajono ir minėtų įmonių vadovybių nepadarytų bendrų darbų pasekmes. Vandens tiekėjai praneša, kad Vilniaus rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, vandens tiekimas nėra sutrikęs, vandenvietės įranga dirba pilnu pajėgumu, pasinaudota visomis techninėmis galimybėmis padidinti vandens slėgį. Tačiau dėl padidėjusio poreikio laistymui piko valandomis gyventojai patiria tiekiamo geriamojo vandens spaudimo sumažėjimą“, – sako R. Duchnevič.

Dar trečiadienį meras kartu su vicemeru A. Vaitkevičiumi bei administracijos direktoriumi Vladislavu Kondratovičiumi lankėsi Riešėje, kur kalbėjo apie šalto vandens trūkumo problemą.

Meras pažymi, kad savivaldybė, reaguodama ir į žmonių prašymus, imasi veiksmų, kurie padėtų išspręsti kilusią problemą. Taip pat prašoma gyventojų supratimo, kol bus viskas sutvarkyta, ir pagal galimybes apriboti nereikalingą šalto vandens sunaudojimą piko valandomis.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija