Tikina, jog prekių nepritrūks

0
185

Nuo antradienio „Norfose“ prasidėjo ilgesnio galiojimo prekių pardavimų augimas. Trečiadienį ir ketvirtadienį ilgai negendančių produktų apyvarta šoktelėjo į viršų. Pirkėjai daugiau pirko įvairių kruopų, miltų, makaronų, taip pat mėsos ir žuvies konservų, aliejaus, cukraus.

Pvz. vakar, ketvirtadienį, pardavimai buvo didesni nei įprastinę dieną: makaronų, kvietinių miltų – daugiau kaip 3 kartus; kiaulienos konservų, grikių, miežių, manų kruopų – apie 4 kartus; perlinių kruopų, ryžių – apie 7 kartus.

Atsižvelgiant į susiklosčiusią padėtį, būtiniausių prekių užsakymų kiekiai „Norfose“ padidinti kelis kartus. Todėl, nepaisant išaugusių pardavimų, net jei, kai kuriose parduotuvėse trumpam laikui kai kurių prekių pristigtų, bendrai paėmus, jų netrūks.

„Norfos“ centriniuose sandėliuose atsargų yra daugiau nei pakankamai. Daugumos  ilgo galiojimo prekių užtektų 3-4 mėnesių įprastinei prekybai. Prekių fasavimo sandėliuose apimtys nuo vakar padidintos dvigubai.

Be to, vyksta darbas su tiekėjais bei partneriais, kad prekių tiekimas išliktų stabilus. Taip pat, svarstoma galimybė laikinai apriboti būtiniausių prekių pardavimų kiekius vienam žmogui, jei bus pastebėta, kad perpardavinėtojai supirkinėja didelius kiekius produktų.

„Net jei būtiniausių prekių pardavimai dar labiau padidėtų, turint galvoje tai, kad sandėliuose atsargų pakanka, produktų tikrai nepritrūksime“, – sakė „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis.