Tokiame pat kaip pasieniečių automobilyje, autoserviso teritorijoje, rasta kontrabandinių rūkalų

0
268

„Mitsubishi Pajero“ buvo prikimštas nelegalių cigarečių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 2 d.). Už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Šalčininkų r. PK pareigūnai, siekdami mažinti šešėlinės ekonomikos apraiškas ir reaguodami į gyventojų pranešimus, rugpjūčio 28 d. atliko policinę priemonę Eišiškių m.

Atokioje miesto gatvelėje esančio autoserviso teritorijoje rastas automobilis ,,Mitsubishi Pajero“, kurio salone buvo laikomas didelis kiekis kontrabandinių rūkalų. Būtent tokio modelio ir spalvos automobilį eksploatuoja valstybės sienos apsaugos pareigūnai ‒ jame buvo įrengtas mėlynos spalvos švyturėlis, o, esant reikalui, buvo naudojama ir pasieniečių atributika. Automobilyje ir autoserviso teritorijoje buvo rasti lipdukai su Valstybės sienos apsaugos tarnybos logotipais tvirtinimui ant automobilio.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 2 d. Už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

 

Vilniaus apskr. VPK informacija