Vyriausybė kanceliarija išplatino pranešima, kuriame nurodo, jog nuosekliai laikėsi ir laikosi savo pažadų bei įsipareigojimų dėl Šeškinės Daugiafunkcinio komplekso projekto.
„Vilniaus miesto savivaldybė nesugebėjo suvaldyti paties proceso ir rizikų, todėl, panašu, nusprendė kapituliuoti. Tačiau užuot pati prisiėmusi atsakomybę Savivaldybė, o tiksliau – meras Remigijus Šimašius, mėgina visiškai nepagrįstai kaltę versti vienai ar kitai institucijai“, – sako Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas.
Jis atkreipia dėmesį, jog Vyriausybė kaltinama „sužlugdžiusi projektą“, o to esą įrodymas – Savivaldybės gautas Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) raštas.
„Norėčiau priminti, kad VPT nėra pavaldi Vyriausybei, tai yra nepriklausoma ir savarankiškai sprendimus priimanti institucija, pelniusi nepriekaištingą reputaciją didžiosios dalies visuomenės akyse. Vilniaus miesto mero užuominos, esą VPT „dirba Vyriausybei“ ar dar kam nors, yra neatsakingas ir netoleruotinas politikavimas – arba nevykusi rinkiminės kampanijos pradžia“, – teigia L. Savickas.
Primename, kad pagal iki šiol galiojantį 2015 metų gruodžio 9 dienos nutarimą Vyriausybė yra įsipareigojusi dalyvauti projekte. Nutarime numatytas ir Vyriausybės finansinis prisidėjimas, kurio vertė – 53,392 mln. eurų.


