Trakai atnaujina savo autobusų parką: tikisi, jog tai leis prisivilioti dar daugiau turistų

0
185

Netrukus po krašto apylinkes bei aplinkinius kaimus riedės du visiškai nauji modernūs „Isuzu”.

Bandomieji reisai jau vyksta. Kelionės patogumus  vakar išbandė savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius.

Vienas šių autobusų nuo kovo pabaigos nuolatos važinės po Trakus, kitas kursuos į aplinkinius kaimus. „Trakų autobusų“ vadovai svarsto, kad maršrutas gali nusidriekti į Jovariškes, Užutrakį ar kitas vietoves, įsitikinus, kur to labiausiai reikia.

Naujasis maršrutinis autobusas labiau pritaikytas miesto susisiekimui arba važiuoti palyginti neilgus reisus. Jame be sėdimų yra nemažai stovimų vietų. Į autobusą patogu įkelti vaikišką ar neįgaliųjų vežimėlius, nes į tokius poreikius atsižvelgta jau konstruojant šią transporto priemonę. Yra įrengtos kelios specialios sėdimos vietos neįgaliesiems, veikia „Stop“ signalai, šiuolaikiška šildymo ir kondicionavimo sistema, įrengtas ekranas, kuriame bus reklamuojami Trakų renginiai, paslaugos, įdomūs mūsų krašto kelionių maršrutai.

Išskirtina tai, kad autobuse įrengti ypač dideli langai, tad keleiviai važiuodami galės gėrėtis vaizdingais Trakų bei apylinkių vaizdais. Tikimasi, kad į naujuosius autobusus bus integruotas ir „Wi-Fi“ ryšys.

Gegužės mėnesį Trakus pasieks ir nauji, patobulinto modelio keli „Renault“ mikroautobusai. Šie autobusai vežios keleivius įvairiais maršrutais, juos bus galima užsisakyti kelionėms, išvykoms.

„Džiaugiamės, kad bendrovės „Trakų autobusai“ parkas atsinaujina. Naujais autobusais malonu keliauti ir rajono gyventojams, ir svečiams. Labai reikėjo modernaus, po Trakus važinėjančio autobuso ir pagaliau jį turėsime. Jo nauda džiaugsis ir miestiečiai, ir gausiai senąją sostinę lankantys turistai. Tikiuosi, kad visus senus, atgyvenusius autobusus netrukus pakeis nauji, modernūs, patogūs autobusai“, – sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

 

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Trakų rajono savivaldybės informacija