Savaitgalį ugniagesiams darbo netrūko

0
95

Vakar, 14.24 val., pranešta, kad Trakų rajone, Aukštadvaryje, vyras nukrito nuo laiptų į rūsį. Atvykus ugniagesiams, nelaimėmis gulėjo rūsyje be sąmonės. Ugniagesiai jį gaivino, kol atvyko greitosios pagalbos medikai. Deja, pastarieji konstatavo vyro mirtį.

17.23 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Burbiškių gatvėje, mergina įklimpo purve ir negali išlipti. Atvykus ugniagesiams, mergina buvo įklimpusi iki kelių. Ugniagesiai ją ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Šeštadienį 19 val. Širvintų rajone, Gelvonų seniūnijoje, Totoriškių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas vagonėlis. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė terasos stogo medinės konstrukcijos, buvo išardytas ir vandeniu perpiltas lauko sienų apdailos karkasas. Iš namo ugniagesiai išnešė dujų balioną.

Penktadienio rytą atlikti skenduolio paiešką tvenkinyje Varėnos rajone, Kaniavos seniūnijoje, Panočių kaime, ugniagesius gelbėtojus pasitelkė policijos pareigūnai. Vyro kūnas buvo rastas už 9 m nuo kranto, 4 m gylyje. Jį ugniagesiai iškėlė į krantą.

Iš viso per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 72 gaisrų ir atliko 90 gelbėjimo darbų.