Savaitgalį ugniagesiai gelbėjo gyventojų turtą, traukė skenduolius

0
106

Šeštadienio rytą, 4.46 val., Vilniaus rajone, Pagirių seniūnijoje, Tarnėnų kaime, liepsnos naikino medinį ūkinį pastatą, mūrinį garažą su priblokuotu mediniu grūdų sandėliuku ir medinę malkinę, kurios viduje įrengta vištidė ir dirbtuvės. Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas, garažo stogas ir grūdų sandėliukas, viduje buvęs kombainas ,,Volvo“,  apie 8 t grūdų, kita ūkio technika ir įranga, apdegė malkinė. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo gyvenamąjį namą.

17.23 val. Šalčininkų rajone, Pabarės seniūnijoje, Žalabiškių kaime, atvira liepsna degė kombainas ,,Massey Ferguson“. Gaisro metu sudegė jo degiosios dalys.

19.08 val. Trakų rajone, Bagdononių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir įkrito jo stogas, išdegė vidus.

Penktadienį, 14.46 val. buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Abromiškių kaime, vandens telkinyje skęsta vyras. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, žmogaus jau nesimatė. Skenduolis buvo rastas už 4 m nuo kranto.

18.08 val. pranešta, kad Ukmergės rajone, Taujėnų kaime, Taujėnų tvenkinyje nuskendo vyras. Jis šoko nuo tramplino ir nebeišniro. Ugniagesiai ištraukė nuskendusio vyro kūną.  

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai iš viso vyko gesinti 105 gaisrų ir atliko 115 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

PAGD informacija