Trakų rajone sulaikyti du traktorininkai, kuriems nustatytas sunkus girtumas

0
221

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariate per savaitę pradėti net du ikiteisminiai tyrimai dėl neblaivių vairuotojų, kurie vairavo žemės ūkio techniką.

Liepos 14 d. apie 13 val. 30 min. Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai gavo pranešimą, kad Aukštadvario seniūnijoje, Totoriškių kaime, ką tik ant šono apsivertė keliuku važiavęs traktorius. Skubiai atvykę į įvykio vietą pareigūnai pastebėjo apsivertusį traktorių MTZ-80 ir šalia besiblaškantį, akivaizdžiai neblaivų, vyriškį. 41 metų vyras sužalojimų išvengė. Jis paaiškino, kad tai jo traktorius ir jį vairuodamas nesuvaldė ir apsivertė.  Taip pat prisipažino iš ryto vartojęs degtinę, o vėliau alų. Alkotesteris parodė pirmu pūtimu – 2,71 promiles alkoholio, o antru – 2,61 promiles alkoholio. Iš karto buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kadangi alkoholio koncentracija viršijo 1,51 promilių.

Liepos 20 d. apie 17 val. 40 min. Trakų mieste, Aukštadvario gatvėje esančioje aikštelėje šalia prekybos centro, Trakų policijos Reagavimo skyriaus pareigūnai sulaikė 56 metų vyriškį, kuris pavojingai manevruodamas vairavo traktorių MTZ-550. Buvo patikrintas vairuotojo blaivumas. Du pūtimai į alkotesterį parodė 3,3 ir 3,34 promiles alkoholio, o tai yra sunkus girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojas buvo nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo. Jis paaiškino, kad prieš pora valandų vartojo alkoholinius gėrimus, o dabar važiavo į prekybos centrą apsipirkti.

Abi transporto priemonės buvo priverstinai išvežtos į saugojimo aikštelę, jos gali būti konfiskuotos. Įtariamiesiems taip pat gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų ir ilgi nevairavimo metai.

Vilniaus apskr. VPK informacija