Trakų rajono savivaldybėje aptartas saugumo užtikrinimas

0
82

Mieste lankėsi Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Renaldas Žekonis.

Susitikimo metu buvo aptarti Trakų rajonui svarbūs saugumo užtikrinimo klausimai, nusikalstamumo statistika, sėkmingas ir sklandus Trakų rajono policijos komisariato ir savivaldybės tarpinstitucinis bendradarbiavimas. Generalinis komisaras R. Požėla pabrėžė, kad sėkmingas policijos, savivaldybės ir mokyklų bendradarbiavimas yra labai svarbus siekiant laiku ir tinkamai įgyvendinti proaktyvius prevencinius tikslus, sprendžiant jaunimui kylančias problemas ir iššūkius, siekiant palaikyti saugumą mokyklose.

Taip pat aptarti eismo saugumo klausimai ir jų užtikrinimas. Vadovai teiravosi mero apie vykdomus projektus, darnųjį judumą, pėsčiųjų ir dviračių susisiekimo plėtrą Trakų rajone. Generalinis komisaras R. Požėla pristatė vykdomos reformos situaciją, numatomus pokyčius.

Svarbi susitikimo metu aptarta tema – viešosios tvarkos užtikrinimas ir savivaldybės indėlis. Pasidžiaugta, kad savivaldybėje veikia Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyrius, kuriame dirba viešosios tvarkos specialistas. Komisaras pabrėžė, kad visos institucijos turėtų būti viename, o ne skirtinguose informaciniuose laukuose, turėtų gauti tą pačią, neiškraipytą informaciją ir bendradarbiauti.

Komisaras pranešė, kad jau yra pritarta Trakų rajono policijos komisariato pastato renovacijai. Tikimasi, kad darbai bus pradėti jau kitąmet.

Trakų rajono savivaldybės informacija