Trakuose pradedama dviejų skverų rekonstrukciją

0
23

Rajono savivaldybė pasirašė rangos darbų sutartis su UAB „Akvesta“ dėl teritorijos tarp Karaimų g. 8 ir Karaimų g. 10 bei skvero tarp Karaimų g. 1 ir Karaimų g. 1A sutvarkymo darbų. Numatoma, kad rekonstrukcija bus vykdoma iki spalio.

Pagal supaprastintą rekonstravimo projektą, vykdant paprastojo remonto ir rekonstravimo darbus, skvere tarp Karaimų g. 8 ir Karaimų g. 10 (prie Trakų meno mokyklos) planuojama pertvarkyti dalį teritorijoje esančių želdinių, suformuoti gėlyną, rekonstruoti tako dangą ir lauko laiptus, pagerinant ergonomiką bei pritaikant juos neįgaliųjų poreikiams. Taip pat ketinama atnaujinti skvere esančių atraminių sienučių apdailą, įrengti teritorijos apšvietimą.

Skvere tarp Karaimų g. 1 ir Karaimų g. 1A (prie Šv. Jono Nepomuko koplytstulpio) numatoma atnaujinti takus ir veją, įrengti žmonių su negalia poreikius atitinkantį antžeminį (pakeltą) pėsčiųjų taką, taktilinius perspėjimo paviršius, teritorijos ir takų apšvietimą. Bus įrengti nauji lauko laiptai į skverą iš Karaimų g. ir pertvarkyti šioje teritorijoje esantys laiptai.

Teigiama, jog atnaujinta infrastruktūra ne tik dar labiau išryškins Trakų miesto grožį ir išskirtinumą, bet ir suteiks komfortą miesto gyventojams, svečiams, negalią turintiems žmonėms.

Trakų rajono savivaldybės administracijos informacija