UAB „VSA – Vilnius“ vadinsis – UAB „VSA“

0
243

Sprendimas pakeisti pavadinimą priimtas, įgyvendinus užsibrėžtus tikslus ir žvelgiant į tolimesnes įmonės augimo perspektyvas. Šiuo metu atliekų tvarkymo ir aplinkos priežiūros paslaugas bendrovė teikia Kėdainių, Ukmergės, Varėnos, Šalčininkų, Alytaus ir Kaišiadorių raj. gyventojams.

Pavadinimas bus keičiamas vykdant reorganizavimo procedūras ir sujungiant bendrovę „VSA Vilnius“ su jos dukterine įmone – Kėdainių rajono atliekų tvarkytoja UAB „Skongalis“. Visas procedūras numatoma baigti 2018 m. spalio mėnesį.

UAB „VSA Vilnius“ direktorės Jurgitos Petrauskienės teigimu, dėl vykdomos reorganizacijos nei Kėdainių rajono ir Alytaus miesto, kuriuose tvarkymo darbus atliko UAB „Skongalis“, nei kitų regionų, kuriuos aptarnauja UAB „VSA Vilnius“, gyventojai nepajus jokių nepatogumų. Paslaugos bus teikiamos kaip ir iki šiol, taikant aukščiausios kokybės standartus.

„Ankstesnis pavadinimas „VSA Vilnius“ įmonę reprezentavo daugiau nei septynis dešimtmečius. Trylika metų, kai bendrovė turi naujus savininkus. Visą tą laiką buvome ištikimi šiam vardui, jį branginome, stengėmės didinti žinomumą, tinkamai reprezentuoti. Ir tai mums sekėsi. Bet anksčiau ar vėliau ateina laikas pokyčiams. Būtent šiuo metu tokias permainas lėmė jau įvykusi ir numatoma plėtra bei teikiamų paslaugų paketo padidėjimas – Alytuje ir Kėdainiuose atliekame aplinkos tvarkymo, apželdinimo darbus. Vienas iš mūsų viešai deklaruojamų tikslų buvo ir yra – tai, kad mus visada domina nuoseklus augimas Lietuvos komunalinių paslaugų ir aplinkos priežiūros sektoriuje.“, – kalbėjo J. Petrauskienė.

Įgyvendinus reorganizaciją, UAB „Skongalis“ kaip juridinis asmuo baigs savo veiklą, o UAB „VSA Vilnius“ perims UAB „Skongalis“ teises ir pareigas bei tęs veiklą, tačiau pagal teisės aktuose numatytą tvarką pakeitusi pavadinimą į UAB „VSA“.