Ugniagesiai savaitgalį skubėjo gesinti gaisrų, gelbėti gyventojų, padėti medikams

0
291

Iš viso per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 53 gaisrų ir atliko 77 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žūčių buvo išvengta, tačiau liepsnos pasiglemžė nemažai gyvenamųjų namų ir kito gyventojų turto.

Penktadienį, 22.18 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Vasaros gatvėje esančiame Psichikos sveikatos centre, tvyro dūmai. Dūmų kvapas jautėsi antrajame pastato aukšte. Ugniagesiai patikrino patalpas, tačiau gaisro židinio nerado.

Šeštadienį, 22.47 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Taikos gatvėje, dega butas devintajame aukšte, o viduje yra užrakinta moteris. Atvykus ugniagesiams, žmonės iš buto buvo išėję į laiptinę. Viduje degė kambario durys ir šalia sukrautos šiukšlės. Gaisras buvo užgesintas parankinėmis priemonėmis. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Sekmadienį, 23 val., Švenčionių rajone, Pabradės seniūnijoje, Kločiūnų kaime, atvira liepsna degė rąstinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Penktadienį, 7.13 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Neries upėje prie Liubarto tilto, plūduriuoja žmogaus kūnas. Jį ištraukė ugniagesiai.

20.02 val. buvo gautas pranešimas, kad Druskininkuose, Neries upėje pastebėtas skenduolis. Vyro kūną ištraukė ugniagesiai.

Šeštadienį, apie 8 val. ryto, ugniagesiai gelbėtojai, dėvėdami specialius apsauginius kostiumus, Šalčininkų rajone, Pabarės seniūnijoje, Mištūnų kaime, padėjo greitosios pagalbos medikams iškelti į namo rūsį įkritusią moterį ir nunešti iki medikų automobilio. Buvo gauta informacija, kad moteris galbūt serga COVID-19 liga.

18.45 gautas pranešimas, kad Vilniuje, S. Stanevičiaus gatvėje, vonios kambaryje užsitrenkė du mažamečiai vaikai. Naudodami parankines priemones, ugniagesiai atidarė vonios duris ir išlaisvino mažylius.

PAGD informacija