Ugnis savaitgalį pleškino namus ir automobilius

0
145

Iš viso per praėjusias tris paras šalies ugniagesiams gelbėtojams teko  65 kartus vykti gesinti gaisrų ir 68 sykius skubėti  atlikti gelbėjimo darbų. Šį savaitgalį degė žemės ūkio technika, automobiliai, ugnis siaubė ne tik  javus laukuose, bet ir sandėliuose, o vėjas guldė medžius. Neramu buvo ne tik žmonių, bet ir paukščių pasaulyje – ugniagesiai gelbėtojai gelbėjo varną.

Penktadienį, 03.12 val., ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti gaisro Vilniaus rajone, Marijampolio seniūnijoje, Piktakonių kaime  – atvira liepsna degė mūrinis individualusis gyvenamasis namas. Nudegė ir buvo išardytas stogas, išdegė namo vidus. Gesindama gaisrą  namo savininkė apdegė rankas ir veidą.

Šaštadienį, 23.43 val., Šalčininkuose, Nepriklausomybės gatvėje, aikštelėje  atvira liepsna degė du lengvieji automobiliai „VW Passat“ ir MB 300. Gaisro metu automobilių degiosios dalys visiškai sudegė. Apdegė šalia stovėjusio automobilio VW galinės dalies apdailos detalės.

Sekmadienį,  18.49 val., Varėnos rajone, Matuizų seniūnijoje ugniagesiai gelbėtojai ieškojo galimai  Kukiškių kaimo  vandens telkinyje nuskendusio žmogaus. Skenduolis nerastas, paieška toliau tęsiama šviesiu paros metu.

Vilniuje, Medeinos gatvėje, 16.22 val. varna sugebėjo įlįsti į buto tualete esančią ventiliacijos angą.

PAGD informacija