Ukrainiečiai važiavo ką tik Vokietijoje, įtariama, pavogtu nauju „Audi A7 Sportback“

0
285

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose, kelyje Seinai – Lazdijai, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „Audi A7 Sportback“ vokiškais numeriais. Jį vairavo 37-erių Ukrainos pilietis. Kartu vyko 29-erių jo tautietis.

Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šių metų laidos „Audi A7 Sportback“, įtariama, yra vogtas. Jo paiešką tą pačią dieną buvo paskelbusi Vokietija.

Abu ukrainiečiai buvo sulaikyti ir pristatyti į Kalvarijos užkardą. Čia paaiškėjo, kad keleivis turėjo, įtariama, suklastotą Ukrainos vairuotojo pažymėjimą.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikaltamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo bei dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už pirmą nusikaltimą numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Už antrą nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Ukrainiečius pasieniečiai uždarė į areštinę. „Audi A7 Sportback“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Iš viso pasieniečiai šiemet sulaikė 135 automobilius, kurie, įtariama, buvo vogti. Pagal pilietybes juos vairavo Lietuvos (30), Rusijos (23), Uzbekistano ir Kirgizstano (po 15), Baltarusijos (13), Ukrainos (10) bei dar 9 valstybių piliečiai.

 

VSAT informacija