Unikalus Naujosios Vilnios Parko gatvės remontas: vietiniai tokio dar nematė

0
239

Vilniaus valdžia dar daugiau nei prieš dvi savaites pasigyrė, kad ilgai pamirštas sostinės rajonas vis labiau atsinaujina ir keičiasi. Ir kad šiuo metu atnaujinama 1,2 km ilgio atkarpa nuo Pergalės gatvės iki Linksmosios gatvės. Ir darbus planuojama baigti iki vasaros pabaigos. Ir kad Vilniaus miesto savivaldybė Parko gatvės remontui skyrė apie 500 tūkst. Eur.

Viskas kaip ir panašu į tiesą – kilometro atkarpa per pusę mėnesio pavirto į apkasus. Tiksliau – per dvi pirmąsias dienas. Pačią pirmą dieną darbininkai sulindo į šulinius, kažką užsuko ar atsuko ir užbetonavo, o po to užasfaltavo. Tų šulinių net apvažiuoti neįmanoma buvo. Sankirtoje su Pergalės gatve chaosas truko ir kitą remonto dieną, kol buvo leista per tuos užasfaltuotus šulinius važiuoti.

Taip Naujosios Vilnios gyventojai važinėja ir iki šiol, nuo darbų pradžios praėjus daugiau nei dvejoms savaitėms.

Taigi, skambiu akordu prasidėję darbai aprimo, aptilo… Vakar į darbų aikštelę atgabentas tik trafaretinis „bobkatas“. Ir panašu, jog, jei tokie darbų tempai išsilaikys, vaizdelis iki vasaros pabaigos nepasikeis.

„Šiuo metu atnaujinama viena pagrindinių Naujosios Vilnios gatvių – per parą ja pravažiuoja daugiau kaip 10 tūkst. automobilių. Iki vasaros pabaigos visiškai atnaujinsim šios gatvės dangą, nutiesim naujus šaligatvius, sutvarkysim požemines komunikacijas ir atnaujinsim ženklinimą, įrengsim modernų apšvietimą. Pastaraisiais metais daugelyje Naujosios Vilnios gatvių tapo šviesiau ir jaukiau“, – per Jonines džiaugėsi Vilniaus mero pavaduotojas Vytautas Mitalas.