Už kelio ženklinimo nepaisymą ir sankryžos blokavimą pažeidėjams surašyti protokolai

0
45

Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Nors Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai transporto priemonių vairuotojams nuolatos primena, kad nesavalaikis įvažiavimas į sankirtą ir sustojimas ant užbrūkšniuoto ploto sudaro trukdžius judėti kitiems vairuotojams ir įtakoja spūsčių susidarymą, dažnas vairuotojas to nepaiso. Tai paaiškėjo ir vakar Kelių policijos skyriaus pareigūnų vykdytos policinės priemonės metu vienoje judriausių sostinės Geležinio Vilko ir Ukmergės g. sankirtoje. Policijos pareigūnai išaiškino 21 pažeidėją, nesilaikiusį Kelių eismo taisyklių 1.32 punkto reikalavimų. Jiems gresia bauda nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Sostinės kelių policija primena, kad tokios priemonės bus vykdomos nuolat, todėl policijos pareigūnai tikisi vairuotojų sąmoningumo, pagarbos vieni kitiems. Važiuokite atsargiai, būkite pakantūs ir pagarbūs kelyje!

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija