Užbaigtas kompleksiškas Maišiagalos viešųjų erdvių sutvarkymas

0
488

Miestelio gyventojai jau gali džiaugtis ne tik praeitais metais atnaujintomis viešomis erdvėmis – modernia turgaviete, skveru, pėsčiųjų takų infrastruktūra – bet ir nauju sporto aikštynu bei laisvalaikio zonomis.

Projektas „Kompleksiškas Maišiagalos miestelio viešųjų erdvių: prekyvietės, skvero, sporto aikštyno sutvarkymas ir jų pritaikymas bendruomenės poreikiams“ pradėtas įgyvendinti 2019 m. sausio 21 d. Bendra projekto vertė siekia beveik 1,2 mln. Eur. Vilniaus rajono savivaldybė šiam projektui skyrė virš 300 tūkst. Eur, iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 825 tūkst. Eur, iš valstybės biudžeto – beveik 73 tūkst. Eur.

Pirmaisiais atliktais darbais miestelio žmonės džiaugėsi dar pernai. Nuo praeitų metų liepos mėnesio Maišiagalos gyventojai ir svečiai apsipirkinėja patrauklesnėje turgavietėje. Prekyvietė buvo modernizuojama metus: jos teritorijoje buvo atnaujinti prekybos paviljonai, aptvėrimas, apšvietimas, atlikta elektros įvado rekonstrukcija, įrengtos dangos, sutvarkyta veja, parkavimo zona, įrengta mažoji architektūra ir vaizdo stebėjimo sistema.

Maišiagaloje taip pat sutvarkyti šaligatviai. Jogailos bei Širvintų g. infrastruktūros sutvarkymas Vilniaus rajono savivaldybei atsiėjo 130 tūkst. eurų. Už šią sumą buvo demontuota sena danga ir įrengtas naujas šaligatvio ruožas.

Prieš skvero įrengimą gyvenvietėje buvo nugriautas pastatas, paklota nauja danga, sutvarkyta veja ir įrengta mažoji architektūra.

 

Vilniaus rajono savivaldybės informacija