Užuojauta

0
294

Valstiečiai vis labiau ir labiau keliami į prožektorių šviesą, o opozicijai telieka atsidusti, pažiūrėjus į virš Seimo praplaukiančius debesis. Štai Paluckas prabilo, kad reikia „maštabinių“ statybų, o jaunasis Landsbergis – iš viso be idėjų. Jis jau susitarė su Šimonyte, kurią šiuo metu jau nustelbia garsioji šachmatininkė iš Šiaulių. Tačiau jei ir toliau taip, prožektorių šviesos gali įsiplieksti kaip dar nebuvo įsiplieskusios per pastaruosius tris dešimtmečius. Juk iki šiol niekas kitas taip sėkmingai nesidorojo su pandemijom kaip Veryga, Karbauskis, Surplys ir etc.

„Žėkit, šiuo metu svarbiausia ne politika, o kova su koronavirusu“, – postringauja kiekvieną dieną vienas ne politikierius, o tiesiog informacijos komunikavimo specialistas. Kitas prideda, jog bus faina, nes atpigs dujos ir elektra, ir dar padalinsim kažkiek ubagams.

Šaunuoliai, o ko bloga strategija?  Niekas per tiek metų to net nežadėjo. Ir užuojautų tiek nebuvo iš valdžiažmogių niekada. Dabar kaip pasipylė, tai pasipylė už visus nepriklausomybės metus… Ir ko ne šviesa?

O kaip socialdemokratinė idėja apie naujo jūrų uosto statybą? Dar galima pridėti oro uostą, net kosmodromą. Na, gal ir atsiras, kas tuo patikės ir net balsuoti ateis. Bet juk žmonės mato, kad keliai, kuriais migruojame, iš tolo neatitinka Vokietijos lygio. O tokių projektų vokiečiai visi žinome, kada ėmėsi. Ar ne laikas pasirūpinti balsuotojais taip, kaip kažkas Europoje darė net ne prieš tris dešimtmečius, bet prieš daugiau nei aštuonis dešimtmečius.

Nėra opozicijos, o anot Valatkos, nėra ir valdžios. Juk ji, pasak politologo, sėdį tokiame profesionaliame š., kuriame niekas niekada net nėra sėdėjęs, net prie ruskių. Ir niekaip nespėja pagal nuvažiuojantį traukinį.

Tai reiškia, jog kažkam viską tada reikia čia užleisti.  Gal šlubam vokiečiui? O jį kažkaip pastarąjį dešimtmetį bent jau primiršom. Pažiūrėkit, kaip su koronaviruso pandemija susitvarko. Net italus gydo…