Vakar Sudervėje įvyko ilgai lauktas prie Vilnojos ežero įsikūrusios „Splash 6.0 Cable Park” atnaujintos vandenlenčių sporto bazės atidarymas

0
34

Ambicingą projektą įgyvendino nesvetima Sudervei Mažoji bendrija „Splash wake park“, kuri ilgalaikius partnerystės ryšius yra užmezgusi su Mariano Zdziechovskio pagrindine mokykla. „Splash wake park“ Kalėdų laikotarpiu sveikina mokyklos auklėtinius, o mokslo metų pabaigoje suteikia jiems erdvų pliažą švęsti vasaros pradžią.

„Norime skatinti jaunimą aktyviai ir linksmai leisti laiką, atrasti naujus hobius, – projekto viziją aiškino jo vadovas Marius Kasciuškevičius. – Taip pat ši vieta prisidės prie naujų darbo vietų sukūrimo, veiklų įvairinimo Vilniaus rajone bei ekologiškų paslaugų teikimo. Vasaros sezonu ši vieta sukurs iki 25 etatų vietos gyventojams“.

Sporto bazė jau atidaryta ir pasiruošusi priimti laisvalaikį gryname ore mėgstančius svečius. Čia įrengti tualetai, dušai, persirengimo patalpos su spintelėmis bei nuomojamos ir klientų įrangos saugyklos. Visiškai naujas „Slingshot“ ir „ION“ inventorius. Norintys pailsėti gali atsipalaiduoti šalia esančiame pliaže. Taip pat vandenlenčių parke veikia jauki kavinė bei vandenlenčių įrangos parduotuvė, o esant vėsesniam orui čia siūloma pasikaitinti pirtyje bei kubile. Nuo birželio pradžios pradės veikti ir didelis vandens batutų parkas. Papildomai, asmeninėms ar verslo šventėms, parkas siūlo terasas, atskiras zonas arba visą teritoriją, o patogiai nakvynei siūlomi nameliai su vaizdu į ežerą.

Įgyvendinto projekto vertė – apie 1,2 mln. eurų.

Vandenlenčių sporto bazė veiks iki spalio vidurio, priklausomai nuo orų sąlygų, o kitą sezoną planuojama pradėti jau 2024 m. balandį.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija