Vakar Vilniuje autoavarijose sužeisti trys žmonės. Du iš jų mažamečiai

0
204

Pirminiais duomenimis, praėjusią parą mūsų šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 11 žmonių. Tarp sužeistųjų – du nepilnamečiai, 6 m. pėsčiasis ir 9 m. keleivis. Per parą įvyko 12 susidūrimų su laukiniais gyvūnais, 2 tokių susidūrimų metu buvo sužeisti 3 žmonės. Dar įvyko 57 eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo.

Apie 7-tą valandą ryto Vilniuje, Eišiškių pl., automobilis „BMW X5“, vairuojamas 53 metų vyro, atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Ford Fiesta“, kurį vairavo į tarnybą vykusi Vilniaus apskr. VPK vyriausioji tyrėja. Po smūgio automobilis „Ford Fiesta“ atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Audi“. Eismo įvykio dalyviai užpildė eismo įvykio deklaraciją, tačiau tą pačią diena sužeistoji „Ford Fiesta“ vairuotoja kreipėsi į medikus dėl galvos traumos.

Apie 15-tą valandą Tūkstantmečio g., virš Savanorių pr. žiedinės sankryžos, krovininis automobilis „MAN 27.414“, persirikiuodamas iš antros eismo juostos nedavė kelio pirma eismo juosta važiavusiam automobiliui „Opel Astra“. Eismo įvykio metu sužalojimus patyrė lengvajame automobilyje važiavęs 9-erių metų keleivis, kuris dėl gydomas ambulatoriškai.

Apie pusę šešių vakaro Sviliškiu g., gyvenamųjų namų kieme automobiliu „Citroen C3“ buvo partrenktas netikėtai į kelią iš už stovėjusių automobilių įbėgęs 6 m. berniukas, kuris dėl kojos sužalojimo gydomas ambulatoriškai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia vairuotojų dėmesį į tai, kad užmiesčio keliuose, vietovėse, kur kelias kerta miškus ir laukus, padidėja rizika įvykti transporto priemonių susidūrimams su laukiniais gyvūnais.