Vakar Vilniuje įvykdyti du plėšimai

0
183

Apie pusę penkių vakaro Žirmūnų gatvėje nepažįstamasis užpuolė 47-erių praeivį ir išplėšė rankinę, kurioje buvo asmens dokumentai, mokėjimo kortelės ir pinigai. Nuostolis – apie 300 Eur.

Kiek vėliau, apie 19-tą, valandą Dariaus ir Girėno gatvėje buvo užpultas 33 –ejų metų vyras, kuris neteko telefono ir pinigų. Nuostolis šiuo atveju  – 250 Eur.

Pareigūnai praneša ir dar apie vieną incidentą, kurį narplioti padėjo tarnybinis šuo.

Šį rytą, apie 10 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai ir jų uoslioji pagalbininkė Gilza buvo iškviesti padėti vagies ir jo grobio ieškantiems Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams – dar vakar vakare, išdaužius Vilniuje, Tujų gatvėje stovėjusio automobilio langą, iš salono buvo pavogta rankinė su asmens dokumentais ir kitais daiktais. Kriminalinės policijos pareigūnai netoli nuo įvykio vietos aptiko rankinėje buvusią kosmetinę, kurią pauosčiusi, Gilza sekė miško takeliais iki Narbuto gatvės. Čia nusikaltėlio užuosti daugiau nepavyko, bet nebe pirmą sykį rezultatyviu darbu džiuginanti pagalbininkė rado išmestą pačią rankinę ir kai kuriuos joje buvusius daiktus. Tai neabejotinai padės tolesniam šios vagystės tyrimui ir Gilzos įgūdžiams tobulinti.

 

Vilniaus apskr. VPK informacija