Viename iš savaitgalio gaisrų nukentėjo žmogus

0
89

Ugniagesiai gelbėtojai iš viso vyko gesinti 77 gaisrų ir atliko 86 gelbėjimo darbus. Šeštadienio naktį, 1.55 val., buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Geibonių kaime, atvira liepsna dega statybininkų vagonėlis. Iš įvykio vietos į ligoninę buvo išvežtas vyras, patyręs kvėpavimo takų, galvos ir rankų nudegimų. Gaisro metu vagonėlis sudegė.

Penktadienį, apie 16 val., Molėtų rajone, Alantos miestelyje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė katilinė, apdegė vonios patalpa, apsilydė plastikinės dailylentės, buvo nuardyta apie 10 kv. m stogo dangos, apdegė dalis lauko sienos, terasos konstrukcijos, nuo karščio trūko lango paketas, 2 langai išdužo. Name veikė dūmų detektorius.

Sekmadienį, apie 20 val., Varėnos rajone, Merkinės seniūnijoje, Puvočių kaime, degė miško paklotė. Gaisro metu pavieniais židiniais 50 arų plote išdegė samanos ir krūmai. Gesinti gaisrą padėjo 3 miškininkai.

Šeštadienį gautas pranešimas, kad Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, į požeminį konteinerį įkrito vyras ir negali išlipti. Ugniagesiai vyrą ištraukė iš konteinerio.

Sekmadienį rytą pranešta, kad Vilniaus rajone, Dūkštų seniūnijoje, Verkšionių kaime, ant vandens telkinio kranto pastebėti ieškomo žmogaus daiktai, įtariama, kad vyras nuskendo. Ugniagesiai skenduolį rado maždaug už 10 m nuo kranto.