Pasieniečiai Varėnos rajone sulaikė vietos gyventoją, automobiliu gabenusį 1 500 pakelių baltarusiškų cigarečių

0
148

Vakar VSAT Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko pasienio užkardos pareigūnai Drucminų kaimo apylinkėse patikrinti sustabdė automobilį „Audi A4“ lietuviškais numeriais. Paaiškėjo, kad prie vairo sėdėjo gerai pasieniečiams žinomas 30-metis vietinis gyventojas. Vyras jau nekart buvo įkliuvęs, kai neteisėtai gabeno kontrabandines cigaretes.

Šįkart jo automobilio bagažinėje pasieniečiai aptiko skaidria polietilenu apsuktas kartonines dėžes, kuriose buvo 1 500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis. Taip pat išaiškėjo, kad transporto priemonė neapdrausta privalomuoju valdytojų civilinės atsakomybės draudimu ir buvo eksploatuojama su vasarinėmis padangomis.

Dėl neteisėto akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką A. Barausko užkardos pasieniečiai pradėjo administracinę teiseną. Varėnos rajono gyventojui, tokį pažeidimą padariusiam ne pirmą kartą, gresia bauda nuo 5 760 iki 6 000 eurų. Taip pat vyrui administracine tvarka teks atsakyti ir už transporto priemonės dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą.

Po apklausos pasieniečiai vairuotoją paleido, įteikę šaukimą atvykti į užkardą. Čia saugomas automobilis ir jame rastos baltarusiškos cigaretės.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija