Viename iš savaitgalio gaisrų žuvo žmogus

0
108

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 91 gelbėjimo darbą. Penktadienį, 4.14 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Savanorių prospekte, dega gyvenamasis namas, o viduje gali būti žmonių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, medinis namas degė atvira liepsna. 04.32 val. viduje buvo rastas apdegęs vyro kūnas. Gaisro metu sudegė dalis namo stogo, išdegė vidaus patalpos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį, 19.31 val., Šalčininkų rajone, Butrimonių seniūnijoje, Versekėlės kaime, kieme degė automobilis „Toyota Avensis“. Nors gyventojai automobilį užgesino iki atvykstant ugniagesiams, automobilis sudegė. Nuo sprogimo nukentėjo šalia buvę vyras ir moteris, jie su veido ir rankų nudegimais buvo išvežti į ligoninę.

Šeštadienį 20.23 val. Ukmergės rajone, Pivonijos seniūnijoje, Žeimių kaime, atvira liepsna degė apleistų sandėliukų masyvo stogas. Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta 100 kv. m stogo.

Sekmadienį, 11.16 val., iš greitosios medicinos pagalbos darbuotojo buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Verkių gatvėje, Neries upėje skęsta vaikas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vienas vaikas iš vandens buvo ištrauktas, jį gaivino medikai. Po kurio laiko ugniagesiai narai ištraukė ir kito vaiko kūną.

PAGD informacija