Verslas – tik iš šeimų su vaikais

0
246

Kai kurie italai tai suvokė prieš pusę amžiaus. Aplink Veneciją pilna kempingų, kurie klesti vien todėl, jog juose džiaugiasi vaikai. Vilniaus rajone ir visoje Lietuvoje to tikrai dar trūksta.

600 Eur – dvejoms savaitėms. Į tai įskaičiuota beveik viskas. Dauguma čia atvykstančių – vokiečiai, austrai ir net danai. Kempinge pavyko sutikti vos dvi lietuvių šeimas – abi kauniečių. Su “Lietuvos ryto” buvusio krepšininko Ramūno Šiškausko marškinėliais vaikštinėjęs svečias pasirodo – iš Lenkijos, tačiau teigė, jog moka keletą lietuviškų žodžių ir labai gerai žino Vilniaus kraštą.

“Esame iš Lenkijos, bet mylime Lietuvą ir stengiamės nors vieną kitą žodį mokėti”, – sakė mažiausiai net dvi dienas Lietuvos krepšinio klubo simbolika papuoštus marškinėlius vilkėjęs kaimyninės šalies pilietis, kuris kartu į Italiją atsivežė tris savo atžalas.

Gyvenimo sąlygos Italijos kempinguose pritaikytos visiems pagal poreikius ir galimybes – gali atvykti su nameliu ant ratų ar beveik neturėdamas pinigų. Stovi tokie palapinių “miesteliai”, kurie bet kam leis pasijausti tikru šios poilsiavietės svečiu. Minimali prabanga – kiekviename žingsnyje.

O kur dar visos atrakcijos jūroje ir nemokomuose baseinuose, kur beveik visi, atitinkamo amžiaus vaikai, lengvai išmoksta plaukti…