Viešąjį konkursą Vilniuje laimėję verslininkai žada gatves šluoti bei aplinką tvarkyti efektyviau ir pigiau

0
228

Dėl bendrojo naudojimo teritorijų sanitarinio valymo ir želdinių priežiūros Vakariniame-1 objekte ir Pietiniame-rytiniame objekte laimėjo Nyderlandų „Dolmans Landscaping Group“ bendrovių ir UAB „VSA Vilnius“ konsorciumo pateiktas pasiūlymas. Savivaldybė su konsorciumo atstovais pasirašė sutartį trejiems metams. Palyginus su anksčiau aplinką mieste prižiūrėjusių įmonių pateiktais pasiūlymais, Vilniaus ši sutartis miestui leis sutaupyti 15 mln. Eur.

Konkursą laimėjusio konsorciumo atstovė Indrė Simaškė teigia, kad „VSA Vilnius“ jau kelerius metus bendrauja su viena iš didžiausių Nyderlandų kraštovaizdžio priežiūros kompanijų „Dolmans Landscaping Group“, kurioje dirba beveik 1000 darbuotojų. Bendrovė planuoja siųsti savo specialistus į Lietuvos sostinę – olandai teiks konsultacijas, rengs teritorijų priežiūros paslaugų teikimo planus, organizuos teritorijų tvarkymo paslaugų teikimo veiklą, mokys ir konsultuos vietinius darbuotojus, perduos turimą gerąją praktiką ir veiklos organizavimo modelį, kontroliuos ir audituos paslaugų teikimo kokybę ir atliks kitas paslaugas, susijusias su teritorijų tvarkymu ir priežiūra. Bendrovė „VSA Vilnius“ įsipareigojo įgyvendinti kartu su partneriais parengtą planą, o darbams atlikti yra numačiusi pasitelkti subrangovų. I. Simaškė tikisi, kad bendras darbas ir patirtis bus naudinga Vilniui ir leis miestui dar labiau atskleisti savo išskirtinumą.

Minėtose Vilniaus teritorijose „Dolmans Landscaping Group“ ir „VSA Vilnius“ konsorciumas sanitarinį valymo ir želdinių priežiūros paslaugas tieks trejus ateinančius metus.