Vilniaus Antakalnio poliklinika: Medikų trūkumas jaučiamas jau ir didžiuosiuose miestuose

0
282

Šiandien gydymo įstaigos vadovas Evaldas Navickas pasirašė sutartį su radiologijos rezidentūros studijų studente Greta Vaidokaite. Poliklinika įsipareigojo iš vidinių įstaigos resursų apmokėti rezidentės studijas, o rezidentė baigusi studijas sutiko prisijungti prie poliklinikos kolektyvo.

„Šių dienų darbo rinka ir noras užtikrinti kokybiškas ir greitas paslaugas pacientams verčia darbdavius ieškoti netradicinių sprendimo būdų išlaikyti specialistus Lietuvoje. Gydytojai puikiai valdo informaciją, žino, kokios darbo rinkos sąlygos ir atlyginimai jų laukia kitose ES šalyse, o pas dažną ant stalo jau guli pasiūlymas išvykti. Galimybė apmokėti gydytojo rezidentūros studijas pasidarė svarbi ne tik siekiant pritraukti specialistus dirbti regionuose, bet taip pat išsaugoti juos ir didžiuosiuose miestuose.  Svarbu, kad tai suteikia galimybę ugdyti darbuotojų lojalumą, kol jie dar mokosi, įtraukti juos į įstaigos vidinį gyvenimą, ugdyti jų vertybes“, – rašoma pranešime spaudai.

Antakalnio poliklinikos vadovas kovo mėnesį apdovanotas „Metų vadovo 2017“ nominacija. Atlikta apklausa parodė, kad net 98 proc. iš apklaustųjų šią gydymo įstaigą rekomenduotų draugams.