Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras nušalino nuo pareigų tris darbuotojus

0
91

Dėl įtarimų turto pasisavinimu ir korupcine veikla šiandien Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centas (VAATC) nušalino nuo pareigų tris darbuotojus, pradėtas vidinis tyrimas. Šie veiksmai atlikti po to, kai STT atliko poėmius darbuotojų darbo vietose.

„Situacija sukrėtė. Turime įmonėje įsidiegę ir atnaujiname technines ir organizacines kontrolės priemones, tačiau matyt, kad kažkurie saugikliai nesuveikė. Todėl atliekame vidinį tyrimą ir bendradarbiaujame su teisėsauga, kad būtų nustatytos visos aplinkybės. Darbuotojai nušalinti nuo pareigų kol vyksta tyrimas“, – sakė VAATC direktorius Tomas Vaitkevičius.

Prieš kurį laiką vienas darbuotojas, kurio atžvilgiu dabar pradėti procesiniai veiksmai, jau atleistas iš užimamų pareigų. Direktorius taip pat pridūrė, kad dar vasarą įmonė kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą bei STT dėl vieno gauto skundo. Pasak direktoriaus,  įmonė neturėjo pajėgumų išsiaiškinti skunde minimų aplinkybių savo pajėgomis, todėl buvo kreiptasi į atitinkamas institucijas.

Pasak Tomo Vaitkevičiaus, po šio įvykio įmonė pasitelkusi ir išorės ekspertus iš naujo įvertins kontrolės priemones įmonėje ir  ją atnaujins, kad tokie atvejai nesikartotų.