Vilniaus oro uosto „Duty Free“ – didesnis dėmesys lietuvių kūrėjams

0
240
Standort Vilnius / VNO, neuer Shop

Atsinaujinusioje Vilniaus oro uosto komercinėje zonoje atidaryta 850 kv. m ploto neapmokestinamų prekių (angl. duty free) parduotuvė buvo kuriama išanalizavus augančius keleivių poreikius ir lūkesčius. Tai lėmė sprendimą pasiūlyti daugiau prekių kategorijų ir ženkliai praplėsti gaminių asortimentą. Keliautojai galės įsigyti nuo kosmetikos, tabako ir alkoholinių gėrimų iki juvelyrinių gaminių, žaislų ar gurmaniško maisto. Siekiant apsipirkimo patirtį paversti dar malonesne, bus galima įsigyti ir mados prekių, odos gaminių ar aksesuarų, pavyzdžiui, saulės akinių, laikrodžių. Į asortimentą įtraukta naujų garsių tarptautinių ir Lietuvą atstovaujančių prekės ženklų.

„Siekdami šioje parduotuvėje turėti ir mūsų šalį reprezentuojančių gaminių bei prekių, su parduotuvės valdytoju sutarėm daugiau dėmesio skirti lietuviškai produkcijai. Mūsų šalies autorių darbams skiriamas plotas buvo praplėstas nuo 90 kv. m iki 120 kv. m. Be galo džiugu, kad naujojoje parduotuvėje Lietuvos kūrėjų darbai bus dar labiau matomi“, – akcentavo Lietuvos oro uostų vykdomoji direktorė Laura Joffė.

Lietuvos oro uostų vykdomoji direktorė pažymėjo, kad naujosios parduotuvės vizija kurta glaudžiai bendradarbiaujant partneriais iš „Gebr. Heinemann SE & Co. KG“. Pasiektų bendrų rezultatų naudą pastebėjo ir vienas minėtosios įmonės savininkų Gunner Heinemann.

Vokietijos kompanija „Gebr. Heinemann SE & Co. KG“, jungtinės veiklos pagrindu veikianti su „Travel Retail Vilnius“, metų pradžioje laimėjo konkursą „Duty Free“ parduotuvėms įrengti ir eksploatuoti. Naujoji sutartis su „Gebr. Heinemann SE & Co. KG“ ir „Travel Retail Vilnius“ sudaryta iš viso dėl šešių parduotuvių nuomos šešerių metų laikotarpiui. Liepos mėnesį bendrovė keliautojus jau pakvietė į atnaujintą neapmokestinamų prekių parduotuvę ne Šengeno zonoje. Iš viso įmonė valdys 1500 kv. m prekybinį plotą išvykimo terminale, kuriame dirbs 63 aptarnaujančio personalo darbuotojai.