Vilniaus rajone pasieniečiai fizine jėga ir elektra tramdė neblaivų vyrą

0
208

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lavoriškių užkardos pasieniečiai Pamiškių kaime pastebėjo įtartinai besielgusį vyrą. Jis svirduliuodamas vaikščiojo palei užkardos teritoriją juosiančią tvorą.

Vyrą VSAT pareigūnai nusprendė patikrinti ir tuoj pat nuėjo link jo. Iš karto tapo aišku, kad sunkiai aplinkoje orientavęsis 21 metų Vilniaus rajono gyventojas gerokai padaugino alkoholinių gėrimų. Akivaizdžiai neblaivus vyras iš pradžių išplūdo uniformuotus pasieniečius necenzūriniais žodžiais, atsisakė tikrintis blaivumą ir pamėgino pasišalinti. Agresyviai besielgęs vyras ignoravo raginimus nusiraminti ir įspėjimus nesipriešinti. Galiausiai VSAT pareigūnai triukšmadarį sutramdė fizine jėga ir elektros šoko prietaisu ,,Taser”.

Vyras už savo elgesį atsakys administracine tvarka – jam surašyti protokolai dėl teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymo, o taip pat ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia bauda iki 140 eurų. Po apklausos nusiraminusį Vilniaus rajono gyventoją pasieniečiai paleido. Jam įteiktas šaukimas atvykti į Lavoriškių pasienio užkardą administracinės bylos nagrinėjimui.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija