Vilniaus rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 1 000-asis šių metų naujagimis

0
110

Kūdikio susilaukusią šeimą pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska ir Civilinės metrikacijos skyriaus vyresn. specialistė, l. e. vedėjo pareigas Liucija Zacharko kartu su skyriaus kolegėmis.

Merė Marija Rekst linkėdama mažylei augti sveikai ir laimingai, apsuptai tėvų ir artimųjų meilės, įteikė visiems Vilniaus rajono naujagimiams tradiciškai dovanojamą kūdikio kraitelį su nuoširdžiausiais sveikinimais ir palinkėjimais bei saldžią dovaną. „Linkiu mūsų mažajai gyventojai stiprios sveikatos ir laimės. Mažylė po kelerių metų galės didžiuotis, kad 2022 metais tapo 1 000-uoju naujagimiu Vilniaus rajone. Mums tai ne tik statistika, tai nuostabi proga kartu su mažylės tėvais pasidžiaugti į šį pasaulį atėjusiu mažuoju stebuklu“, – sveikindama naujagimės tėtį linkėjo Savivaldybės merė Marija Rekst.

Vilniaus rajono savivaldybė dovanų įteikimo naujagimių susilaukusioms Vilniaus rajono šeimoms tradiciją tęsia nuo 2018 m. Jau kelis metus visiems naujagimiams, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Vilniaus rajone (ne mažiau nei vieną mėnesį iki kūdikio gimimo) ir mažylio gimimą įregistravo Vilniaus rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje, yra įteikiamas kraitelis. Tokia staigmena ir dovanojamu dėmesiu šeimos labai džiaugiasi.

Kraitelį ir simbolinį atviruką, sukurtą Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro užimtumo specialistės Tatjanos Kerul bei pasirašytą Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst, tėveliai gali atsiimti atvykę į Vilniaus rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrių.

1 000-ojo kūdikio registravimas Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriaus istorijoje nėra dažnas reiškinys. 2019 metais įregistruoti – 893 naujagimiai, 2020 metais – 973 naujagimiai, 2021 metais įregistruoti – 995 naujagimiai.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija