Vilniaus rajono teritorijoje piktybiškai naikinami medžiai

0
41

Kraštotvarkos skyrius praneša, kad per pastarąjį mėnesį dėl pažeistų medžių pranešimai gauti iš Buivydžių, Pagirių bei Maišiagalos seniūnijų.

Maišiagalos miestelyje, Algirdo g. (prie mokyklos), pranešta apie sausą liepą, kuri pernai dar žaliavo – specialistams nuvykus į vietą, pastebėta, kad medžio kamiene įgręžtos apie centimetro skersmens skylės. Greičiausiai, šioje vietoje piktavaliai ir pažeidė medį.

Pažeisti medžiai su išgręžtomis skylėmis rasti ir Buivydžių bei Pagirių seniūnijose, kur buvo gauti pranešimai dėl džiūstančių medžių kapinėse ir prie daugiabučių.

„Pastebėjus įtartinus asmenis ar įtartinus veiksmus prie medžių, prašome kuo skubiau informuoti pareigūnus, fiksuoti įvykio aplinkybes, kad šiose ir kitose rajono vietose nuo piktybiškų veiksmų nenukentėtų sveiki medžiai“, – sako Kraštotvarkos skyriaus vedėja Andželika Komarovska.

Pagal Administracinio nusižengimo kodekso 281 str. 2 d. neteisėtas želdinių naikinimas gali užtraukti administracinę atsakomybę, baudą asmenims nuo 60 iki šešių 600 eurų, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 80 iki 900 eurų.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija