Vilniečiai nuo pat ryto kamuojasi spūstyse

0
229

Pirmą kartą šiais metais prisnigo. Automobilius gramdyti teko visiems vairuotojams, kurių transporto priemonės naktį buvo paliktos lauke. Nors sniegas labai greitai tirpsta, tačiau tai negelbėja – sninga vis intensyviau. Vilniaus miesto ir rajono gatvės bei keliai padengti patižusiu sniegu. O tai labai pavojinga tiems vairuotojams, kurių automobiliai vis dar su vasarinėmis padangomis.

Maždaug 8 val. pervažiavus visą sostinę nuo rytinės dalies iki vakarinės nesimatė nė vieno gatvių valytuvo. Nors kelininkai praneša, jog jie jau spėjo pasidarbuoti, iš tiesų gelbėja tik tai, jog atsukus laikrodžius viena valanda atgal, šios dienos rytas gerokai šviesesnis.

Sostinės gatves prižiūrinti UAB „Grinda“ skelbia, jog šiuo metu turi sukaupusi daugiau kaip 7 tūkst. tonų druskos ir apie 12 tūkst. kub. m smėlio bei druskos mišinių.

Šiemet bendrovė daug dėmesio skiria transporto parko atnaujinimui – 2 nauji didieji trijų ašių sunkvežimiai bus naudojami aplinkkelių ir greitojo eismo gatvių priežiūrai, 10 vidutinių sunkvežimių – sniego valymui ir „šlapių druskų“ barstymui kitose miesto gatvėse. Viso Vilniaus mieste dirbs apie 50 specialiųjų transporto priemonių, ant kurių pagal poreikį gali būti montuojama skirtinga sniego valymo įranga.