Vilniečiai pamažu atranda šių metų „Sostinės dienų“ renginius

0
277

Šiandien popietę Gedimino prospektą užplūdo norintys pasižiūrėti, kuo sudomins tautodailininkai ir įvairių gardėsių gamintojai.

Ieškantiems kažko išskirtinio, teks paplušėti ir ilgiau pavaikštinėti. Tačiau kaip ir kiekvienoje mugėje taip ir šioje, galima pamatyti ką nors dar neregėto.

Vieniems nepatinka kainos, kitiems kvapai, tretiems trūksta veiksmo. Tačiau jau šį vakarą laukiama įspūdingų muzikantų pasirodymo netoli Vyriausybės pastato sumontuotoje scenoje. Vilniečiai gyvos muzikos šiandien galės klausytis vos ne iki vidurnakčio. Miesto centre groja „Migloko“, „Deeper Upper“, „Baltasis kiras“, „Arbata“ ir kiti.

 

Vienas įspūdingiausių „Sostinės dienų“ akcentų – 3D vizualinis projektas „Šokantys Neryje“. Projekto ekranu taps į didžiulį aukštį iškeltas Neries upės vanduo. Didžiausiame vandens ekrane Lietuvoje žiūrovai išvys vaizdo projekcijų, šviesų bei lazerių sinergijos meninę išraišką, kurios centre – šokio personažai. Šiandien ir rytoj, nuo 23-ios valandos, šie 12-14 min. seansai bus rodomi po 4 – 5 kartus per vakarą, kad kuo daugiau vilniečių ir miesto svečių galėtų pasimėgauti įspūdingu garsų ir muzikos reginiu.

Manoma, kad Vilniuje iki sekmadienio vakaro renginius aplankys beveik 300 tūkst. žmonių.