Įkliuvo daug kartų greitį viršiję ir baudų nemokėję užsieniečiai

0
84

Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus pareigūnai, patruliuodami Vilniuje, pastebėjo ir sulaikė automobilį ,,Volkswagen Passat“ su lenkiškais valstybiniais numeriais.

Vykdydami nelegalių migrantų kontrolę, policinės prevencinės priemonės metu, 2023 m. gruodžio 11 d., pareigūnai sustabdė automobilį ir nustatė, kad juo važiavę keturi vyrai yra Kazachstano Respublikos piliečiai, kurie turėjo galiojančias vizas.

Tikrinant nustatyta, kad Lietuvos Respublikos teritorijoje per dvejus metus užfiksuoti šiuo automobiliu padaryti net 82 Kelių eismo taisyklių pažeidimai – greičio viršijimas. Automobilis, kuriuo vyko užsienio šalies piliečiai, priklausė vienam keleivių. Anksčiau išrašyti protokolai buvo siųsti savininko nurodytu adresu Lenkijoje, kuriuo šiuo metu niekas negyveno, todėl už juos iki šiol paskirtos baudos nesumokėtos. Per apklausą transporto priemonę vairavęs asmuo prisipažino, kad visus pažeidimus, susijusius su nustatytu važiavimo greičio viršijimu, mūsų šalyje padarė jis. Asmeniui bus pateikti visi protokolai.

Per šių metų 11 mėnesių iš viso užfiksuota 629 tūkst. 773 greičio viršijimo pažeidimų, iš jų 73 tūkst.121 pažeidimą mūsų šalyje padarė užsieniečiai. Tai dažniausiai daromas ir pavojų eismo saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas mūsų šalyje.

Policijos departamento informacija