Kelionė dėl „sodos” baigėsi areštinėje

0
82

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti jaunam vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Birželio 16 d. apie 9 val. 25 min. Vilniuje, Plytinės g., sustabdytas patikrinti automobilis „Audi“. Kaip paaiškėjo, transporto priemonę vairavo beteisis dvidešimt septynerių metų amžiaus vyras (gimęs 1995 m.). Už Kelių eismo taisyklių pažeidimą vairuotojui surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižangimų kodekso 424 str. 5 d. Jo vairuojamas „Audi“ uždarytas į policijos saugomų automobilių aikštelę, kadangi jis jau buvo baustas už transporto priemonių vairavimą neturint teisės jas vairuoti.

Po vairuotojo sėdyne sostinės Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebėjo sukamo tabako popieriaus pakuotę, todėl buvo nuspręsta detaliau patikrinti automobilį. Į klausimą, ar vairuotojas turi su savimi narkotinių medžiagų, atsakė neigiamai. Tuo metu kartu važiavęs keleivis (gimęs 1995 m.) sunerimo, kai išgirdo žodžius apie narkotines medžiagas. Ir ne veltui – jo kuprinėje buvo dėklas, kuriame aptiktas permatomas maišelis su baltais milteliais, metalinis šiaudelis, apklijuotas juoda izoliacija. Paklausus, kokie tai milteliai, keleivis atsakė, kad tai – soda. Jo kelionė baigėsi areštinėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti 259 str. 1 d.

Vilniaus apskr. VPK informacija