Vilniuje stato smėlio ir druskos mišinio konteinerius

0
335

Šie mišiniai skirti slidžių įkalnių ir nuokalnių barstymui mažo intensyvumo gatvėse. Šiuo metu įvairiose sostinės vietose jau pastatyta 60 konteinerių. Iki lapkričio mėn. pabaigos jų bus pastatyta beveik antra tiek. Smėlio ir druskos mišiniu sostinės gyventojai gali naudotis nemokamai.

Kurioje vietoje stovi smėlio ir druskos mišinio konteineriai šiemet gyventojai galės matyti interaktyviame žemėlapyje. Jis bus aktyvuotas, kai numatytose vietose bus pastatyti visi konteineriai.

Kelių pastarųjų metų patirtis rodo, kad vilniečiams druskos ir smėlio mišinių konteineriai yra labai reikalingi. Pernai jų pastatėme šimtą ir kiekvieną (pagal gyventojų pageidavimus) pildėme kelis kartus per sezoną. Tąkart sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų ir pasiūlymų, kuriose miesto vietose galėtume pastatyti dar konteinerių.

Smėlio ir druskos mišinio konteinerių statymo vietos yra atrinktos pagal Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento specialistų gaunamus gyventojų pageidavimus.

Druskos ir smėlio mišinio konteineriai bus periodiškai pildomi. Dėl papildymo – skambinkite mums trumpuoju telefono numeriu 1355 ir nurodykite individualų konteinerio numerį, jį rasite ant konteinerio dangčio. Primename, kad „Grindos“ druskų ir smėlio mišinio konteineriai yra ryškiai geltonos spalvos, su UAB „Grinda“ logotipu.