Viršuliškių transporto departamente įvyko jau tradicija tapusios autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinio meistriškumo varžybos

0
542

Tai – 21-osios, rekordais ir staigmenomis pažymėtos varžybos, kuriose savo jėgas išbandė Vilniaus viešojo transporto troleibusų ir autobusų vairuotojai. Bendrovėje dirbantys vairuotojai, kaip ir kasmet, prieš varžybas laikė KET testus ir surinkę reikiamą balų skaičių varžėsi įvairiose užduotyse: šoninio ir atbulinio parkavimo, figūrinio vairavimo bei žiedinio važiavimo rungtyse.

Pirmasis ketvertukas – troleibusų vairuotojai

Pirmieji trasoje pasirodė troleibusų vairuotojai – Valentinas Krulikovskis, Jurijus Stepanovas, Artūras Kološevskis ir Marius Sagatavičius.

Pirmą vietą troleibusų kategorijoje užėmė Artūras Kološevskis, įveikęs trasą per 11:13 min., antrą vietą, dalyvaujantis jau ketvirtą kartą, Valentinas Krulikovskis – 13:57 min., trečias – Jurijus Stepanovas, kuris trasą įveikė per 15:14 min.

Troleibusų trasą po pirmojo varžybų etapo išbandė ir šventės dalyviai, o už troleibuso vairo sėdo pats generalinis direktorius Darius Aleknavičius, kuris pripažino – adrenalino netrūko, tačiau trasą pavyko įveikti be klaidų.

Įspūdingas autobusų vairuotojų pasirodymas

Antrajame etape savo meistriškumą demonstravo net 9 autobuso vairuotojai. Šioje kategorijoje neginčijamu lyderiu tapo Edvin Daniel Zaranka, trasą įveikęs dvigubai geičiau nei numatytas laiko normatyvas – 5:47 min. Antrą vietą užėmė Izedin Kazymov, trečią – Albertas Šarinskas.

Varžybose dalyvavo ir jaunoji vairuotojų karta, tik du metus vairuojantis autobusą 1-osios vietos nugalėtojas ir jauniausias šių metų varžybų dalyvis Boguslav Bilkevič. Varžybose puikiai, nors ir be prizinių vietų, pasirodė ir kiti autobusų vairuotojai – Rolanas Šarauskas, Robertas Matukas, Roderikas Štikonas, Romanas Gervinas ir Vladislav Mašalo.

Varžybų dalyviams – apdovanojimai ir kolegų plojimai

Varžybose dalyvavusius vairuotojus atvyko pasveikinti Lietuvos keleivių vežimo asociacijos prezidentas Gintaras Nakutis, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vadovas Gintaras Macijauskas.

G. Nakutis sveikindamas dalyvius pasidžiaugė, kad jau kelis dešimtmečius gyvuojanti tradicija yra puoselėjama ir toliau. Svečiai padėkojo už galimybę sudalyvauti tokioje šventėje, o SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vadovas palinkėjo vairuotojams būti ne tik profesionalais, bet ir savo transporto ir miesto šeimininkais.

Generalinis direktorius D. Aleknavičius, sveikindamas nugalėtojus, pabrėžė bendrystės kūrimą.

„Smagu, kad šiandien pasiekėme įsimintinų rekordinių pasiekimų trasoje. Linkiu nugalėtojams garbingai atstovauti meistriškiausio vairuotojo titulą, o kas šiais metais nepavijo – grįžti kitais su dar didesne energija ir noru aplenkti. Nors šiandien ir varžėtės tarpusavyje, tačiau svarbus ne tik laimėjimas, bet ir bendrystės kūrimas“, – sakė D. Aleknavičius.