Policija informuoja, jog turi pranešimą apie didelio masto vagystę.
„Balandžio 17 d. apie 11 val. 35 min. pastebėta, kad laikotarpiu nuo kovo 9 d. iki balandžio 14 d. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., iš sandėlio, pavogta 40 vnt. mobilaus ryšio telefonų. Nuostolis – 40 000 eurų“.
Policijos departamento informacija


