Vogė išmaniuosius

0
313

Policija informuoja, jog turi pranešimą apie didelio masto vagystę.

„Balandžio 17 d. apie 11 val. 35 min. pastebėta, kad laikotarpiu nuo kovo 9 d. iki balandžio 14 d. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., iš sandėlio, pavogta 40 vnt. mobilaus ryšio telefonų. Nuostolis – 40 000 eurų“.

 

Policijos departamento informacija