VSAT pareigūnai sulaikė du teisingumo vengusius lietuvius

0
268

Pasieniečiams Vilniaus oro uoste įkliuvo du teisingumo vengę asmenys. Pirmasis įtariamas nusikaltimo padarymu. Antrąjį už įstatymų pažeidimus išsiuntė Vokietija, o Lietuvoje jis yra ieškomas, kaip asmuo, vengiantis atlikti arešto bausmę.

Vakar pareigūnai patikrino reisu iš Jungtinės Karalystės sostinės atvykusių keleivių dokumentus. Informaciją apie 20 metų gyvenamosios vietos nedeklaravusį lietuvį duomenų bazėse tikrinę VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad jis turi nemalonumų su teisėsauga.

Nustatyta, kad nusikaltimo padarymu įtariamo vyro paiešką nuo rugsėjo mėnesio buvo paskelbęs Biržų rajono policijos komisariatas. Apie keleivio sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir tą pačią dieną ieškomąjį perdavė policijos pareigūnams.

Vėliau pasieniečiai sulaikė ir 28-erių Prienų rajono gyventoją. Reisu iš Frankfurto atskridęs vyras, už Vokietijoje įvykdytus pažeidimus buvo išsiųstas iš šalies.

Tikrindami vyro dokumentus pasieniečiai išsiaiškino, kad nuo praėjusių metų birželio vyro ieško Prienų rajono policija kaip nuteistojo arešto bausme ir vengiančio ją atlikti. VSAT pareigūnai asmenį sulaikė ir perdavė Vilniaus policijai.

 

VSAT informacija