Šiandien ryte tarptautiniuose pasienio kontrolės punktuose laukiančiųjų kirsti sieną nebuvo nei iš vienos, nei iš kitos pusės.
9 val. duomenimis, tik Šalčininkų punkte laukė 3 vilkikų vairuotojai.
Pasienyje su Baltarusija toks reiškinys gana retas, nes čia veikiančiuose kontrolės punktuose, ypač Medininkų, pastaruosius metus išvykstančių į Baltarusiją vilkikų vairuotojams dažniausiai tenka ilgiau ar trumpiau palaukti. Pagrindinė priežastis – pastaraisiais metais išaugęs sieną kertančių vežėjų skaičius, viršijantis esamas punktų infrastruktūros galimybes.
Prieš kalėdinį ir naujametį laikotarpį eilės visuomet padidėja, nes vežėjai stengiasi iki didžiųjų švenčių pristatyti krovinius tarptautiniais maršrutais. Prieš pat Naujuosius metus eilės arba visiškai sumažėja, arba, kaip šiuo metu, jų visai nelieka.


