Žarstė komplimentus

0
191

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Švenčionių rajono savivaldybėje, kur domėjosi vietos aktualijomis ir pavyzdine šio rajono plėtra.

Per susitikimą su Švenčionių rajono savivaldybės vadovais, kuris vyko ką tik renovuotame Pabradės miesto kultūros centre, daugiausia dėmesio skirta probleminiams sporto, pirminės sveikatos priežiūros centrų ir paveldo objektų infrastruktūros klausimams. Akcentuota Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Švenčionėlių ir Pabradės padalinių modernizavimo būtinybė, išsakytas nerimas dėl Švenčionių stačiatikių cerkvės tvarkybos darbų.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė sėkmingai vystoma regionine politika Švenčionių rajone bei rajono plėtra ir augimu. Pasak Premjero, ypatingo dėmesio nusipelno Pabradė. Tai, kad čia kuriasi jaunos šeimos, naujakuriai, trūksta vietų vaikų darželiuose, rajone veikia stambios tarptautinės didelę pridėtinę vertę visam regionui suteikiančios įmonės liudija, kad Pabradės miestas yra sėkmingas ir gyvas regionų plėtros įrodymas.

Vizito metu Premjeras taip pat apsilankė ženkliai prie darbo vietų kūrimo rajone prisidėjusiose įmonėse UAB „Intersurgical“ ir UAB „Alviva“. Šios įmonės yra didžiausi rajono darbdaviai, kur iš viso dirba beveik 2,5 tūkst. darbuotojų.