Žemų kainų oro linijų bendrovė Wizz Air Abu Dhabi keleivius skraidins į Maldyvus ir Kuveitą

0
253

Naujosios kryptys leis keleiviams be rūpesčių ir už prieinamą kainą atrasti ir patyrinėti egzotiškąsias salas Indijos vandenyne, taip pat patogiai vykti į Kuveito sostinę. Kelionės bus vykdomos naujausiu „Airbus 321 Neo“ orlaiviu, kuris prie Wizz Air lėktuvų parko prisijungs dar šiemet.

Į Maldyvų sostinę Malę iš Abu Dabio lėktuvas nuo spalio 4 d. kils keturis kartus per savaitę (antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais), bilietų, kurių kainos prasideda nuo  319 AED (apie 85 EUR) galima įsigyti jau dabar tinklalapyje wizzair.com ir mobiliąja programėle.

Indijos vandenyne esantys Maldyvai – įspūdinga vieta atostogoms, viliojanti balto smėlio paplūdimiais, puikiu klimatu, įspūdingais saulėlydžiais ir spalvingais rifais, kuriuose gausu gyvūnijos ir augalijos.

Į Kuveitą, įsikūrusį Persijos įlankos šiaurės vakarų dalyje, Wizz Air Abu Dhabi skraidys kasdien, bilietų kainos – nuo 99 AED (apie 26,5 EUR). Keliautojai turės galimybę susipažinti su autentiškomis arabų šalies tradicijomis bei unikalia ilgamete šio miesto istorija. Kuveito mieste yra daugybė lankytinų vietų, tarp jų – šeicho Džabero al Ahmado kultūros centras, Didžioji Kuveito mečetė ir šeicho Abdulos al Salemo kultūros centras. Miestas taip pat garsėja Souq Al Mubarakiya – vienu seniausių šalies turgų.

Su Maldyvais ir Kuveitu Wizz Air Abu Dhabi krypčių žemėlapis prasiplės iki 34; šiuo metu iš Abu Dabio Wizz Air jau skraido į Aleksandiją (Egiptas), Almatą (Kazachstanas), Amaną ir Akabą (Jordanija), Atėnus ir Santoriną (Graikija), Baku (Azerbaidžanas), Belgradą (Serbija), Damamą (Saudo Arabija) ir kt.